Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Biorelaxo

Biorelaxo

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Biorelaxo në formulën e spërkatjes është një ilaç krejtësisht natyral i krijuar posaçërisht për të bllokuar ankthin në çdo nivel dhe falë vetive të tij të dobishme garanton uljen e niveleve të stresit dhe ngadalësimin e rrahjeve të zemrës, për një rezultat të menjëhershëm mirëqenieje, duke arritur kështu të bllokojë urinë nervore.

BioRelaxo është ideal për ata që duan të reduktojnë ndjenjën e urisë dhe të kthehen në formë.

Si garanton një veprim qetësues dhe balsamik?

Formula Biorelaxo është relaksuese me teknologjinë kozmetike-tekstile, e zhvilluar për t'u spërkatur në kyçet e dorës ose në pëlhura (si këllëfi i jastëkut).

Efektshmëria është e garantuar falë vajit esencial të pishës zvicerane të gurit, një ekstrakt i rrallë i një peme të Dolomiteve me veti qetësuese dhe balsamike, ideale për qetësimin e ndjenjës së urisë gjatë ditës dhe natës.

Çfarë ka në të:

Pino Cembro: vepron intensivisht në pjesën emocionale dhe krijon një ndjesi të thellë ekuilibri. Promovon relaksimin dhe rigjeneron mendjen dhe trupin falë vetive të tij qetësuese.

 

Si ta përdorni:

Spërkatni sasinë e duhur (8/10 herë në ditë) në kyçet e dorës ose indet (p.sh. shami) dhe nuhasni gjatë ditës dhe/ose sipas nevojës.

Mund të spërkatet edhe në këllëfët e jastëkëve para gjumit.

Çfarë përfshin oferta:

Biorelaxo në formulë sprej 50 ml

View full details