Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

BioRelaxin Pro

BioRelaxin Pro

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

BioRelaxin Pro është një ilaç krejtësisht natyral në tableta të krijuara posaçërisht për të bllokuar ankthin në çdo nivel dhe për të nxitur relaksimin. Ndihmon në bllokimin e urisë nervore.

Falë vetive të tij të dobishme, BioRelaxin Pro garanton uljen e niveleve të stresit dhe ngadalësimin e rrahjeve të zemrës nga ankthi, duke garantuar mirëqenie të menjëhershme që në marrjen e parë.

 

BioRelaxin Pro përmban përbërës natyralë thelbësorë për shëndetin e çdo personi.

Linden: vepron intensivisht në pjesën emocionale dhe nxit relaksimin falë vetive qetësuese. Vepron kundër ankthit, agjitacionit, nervozizmit dhe takikardise.

Lulja e pasionit: Lulja e pasionit ka veti anksiolitike, qe do te thote reduktim ankthi, krijon një ndjenjë të thellë ekuilibri dhe nxit gjumin e natës. Tregohet si një zgjidhje natyrale për neurozën obsesive, nervozizmin, format fobike dhe ankthet-depresive.

Murriz: Murrizi është një aleat i shkëlqyer natyror në rast të takikardisë dhe çrregullimeve të shkaktuara nga ankthi. Murrizi është thelbësor në rast të sulmeve të papritura të panikut dhe ankthit të hiperventilimit sepse ka një veprim të shkëlqyer qetësues.

Balsami i limonit: efekt i menjëhershëm i dobishëm në disponimin dhe energjinë e përgjithshme të trupit. Ai ndërhyn në sistemin nervor duke kontrolluar ankthin, stresin dhe gjumin. Redukton urinë nervore që prek njerëzit nën stres.

 

Pse rekomandohet të merret:

- Aleat i vlefshëm për të bllokuar ankthin

- Promovon relaksimin dhe redukton nivelet e stresit

– Redukton urinë nervore

– Stimulon metabolizmin duke kufizuar përthithjen e sheqernave

 

Si të përdorni:

Për të siguruar relaksim të duhur, rekomandohet marrja e deri në 4 kapsula në ditë.

Çfarë përfshin:

Një paketë BioRelaxin Pro me 30 kapsula 500 MG.

View full details