Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Balsamo Biosatyve

Balsamo Biosatyve

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,690.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Kondicioneri riparon, hidraton dhe ushqen flokët tërësisht.
Vetitë e CBD dhe vajit të arganit ristrukturojnë flokët duke i dhënë atyre një shkëlqim natyral.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur në të gjithë gjatësinë dhe lëreni për një minutë. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të kanabisit BIOSATYVE.

Përmbajtja: 200 ml
View full details