Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Argan Gold

Argan Gold

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,190.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Efekti anti-plakje dhe insta-tens janë të mundshëm falë veprimit të kombinuar të përbërësve më të mirë të njohur për mirëqenien e fytyrës tuaj: Acidit Hyaluronik, Vaj Argani dhe Kolagjenit.

Argan Gold rigjallëron fytyrën duke nxitur rigjenerimin e qelizave duke dhënë një efekt elastik, kompakt, të butë dhe ndriçues gjatë gjithë orëve të ditës.

Argan Argan: ari i shkretëtirës është përcaktuar për vetitë e tij të shumta hidratuese dhe ushqyese. Përdoret gjithashtu për të luftuar puçrrat, dermatitin dhe psoriasis.

Së bashku me aloe vera krijon një shtresë mbrojtëse që zgjat gjithë ditën, duke mbrojtur kështu fytyrën nga agjentët e jashtëm.

Aloe Vera: Aloe vera është një ilaç i përsosur kundër tharjes së lëkurës. Është në gjendje të hidratojë thellë dhe të zvogëlojë inflamacionin dhe shenjat. Lëngu i trashë që gjendet brenda është i pasur me përbërës aktivë.

Acidi hialuronik dhe kolagjeni: është kombinim i përsosur : Acidi hialuronik dhe kolagjeni japin elasticitetin dhe kompaktësinë e nevojshme gjatë çdo buzëqeshjeje. Së bashku me vitaminën E ato nxisin rinovimin natyral të qelizave duke krijuar një efekt antioksidant dhe mbrojtës.

Aplikimi i përditshëm i Argan Gold është një ndihmë thelbësore për epidermën pasi siguron të gjitha substancat që i nevojiten duke depërtuar thellë për një efekt të qëndrueshëm me kalimin e kohës.


Si ta përdorni:
Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e thatë dhe të pastruar, derisa të përthithet plotësisht.
Masazhi i aplikuar do të ndihmojë për të depërtuar thellë Argan Gold, duke aktivizuar rinovimin e qelizave.

Çfarë përfshin oferta:
Krem kundër plakjes së fytyrës Argan Gold me efekt insta-tens 50 ml

View full details