Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs AL

Aloe+ Premium Giorno

Aloe+ Premium Giorno

Regular price Lek 2,400.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Aloe + Premium Day është një produkt natyral me një përqendrim më të lartë përbërësish me origjinë natyrale, të aftë për të nxitur rregullsinë normale të zorrëve, për të përmirësuar dhe riaktivizuar metabolizmin, duke reduktuar asimilimin e lipideve dhe karbohidrateve, duke balancuar shpejt peshën trupore dhe duke reduktuar ndjenjën e urisë nervore.

Formulimi i ri i Aloe + Premium Giorno ju lejon të:

- Digjni deri në maksimum 500 kalori më shumë gjatë ditës - Ndihmon në rritjen e energjisë dhe qëndrueshmërisë, duke promovuar një humor të mirë.

- Kjo falë përqendrimit të lartë të përbërësve aktivë në një tabletë të vetme.

Përmban 3 përbërës thelbësorë për mirëqenien e çdo personi:

  • Aloe Vera: e marrë rregullisht promovon funksionet normale të mëlçisë dhe të tretjes. Aloe vera mbron trupin nga infeksionet virale, rregullon funksionimin e zorrëve duke kryer një veprim ribalancues të PH dhe florës bakteriale.
  • Psyllium: është një përbërës i rëndësishëm për të rregulluar dhe kufizuar përthithjen e lëndëve ushqyese: ndërhyn në metabolizmin e lipideve dhe karbohidrateve, duke kryer një efekt prebiotik dhe duke forcuar sistemin imunitar.
  • Sena: ndihmon në stimulimin e zorrëve dhe pastrimin e trupit. Eliminimi i toksinave në trup mund të ndihmojë në luftimin e mbipeshës.

 

Si të përdorni:

Merrni deri në 4 tableta në ditë me shumë ujë. 2 para drekës dhe 2 para darkës.

Çfarë përfshin oferta:

Aloe + Premium Day në format 60 tabletash

View full details