Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Adrenalys Crema

Adrenalys Crema

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi Adrenalys Iodase është një trajtim tonifikues dhe forcues, i krijuar posaçërisht për zonat e pjesës së brendshme të kofshëve dhe krahëve, që i nënshtrohen rënies së lëkurës.

Ky krem ​​i pasuruar me agjentë termoaktivë përcjell në mënyrë efektive ekstrakte bimore funksionale si Synephrine, Caffeine dhe Fucus vescicolosus për një efekt tonifikues "tensor".
Ky krem ​​është formuluar për të tonifikuar dhe forcuar ato zona ku lëkura është më e butë dhe më e relaksuar, si pjesa e brendshme e krahëve ose kofshëve.
Adrenalys Iodase është në gjendje të garantojë përfitime më të mëdha falë efektit TERMOGJENIK dhe KRIOGJENIK të kremit pasi të aplikohet në zonën që do të trajtohet.
Efekti i prodhuar nga kremi do ta ndihmojë çdo person më shumë për të marrë një veprim tonifikues dhe forcues.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Adrenalys Jodaza në tub 220 ml


Përbërësit:
Fucus vescicolosus, Citrus aurantium amara (titruar në synephrine, Kafeinë, Ananas sativus, Centella asiatica, Hedera helix, Mentha piperita.
View full details