Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Addominali Forte Uomo

Addominali Forte Uomo

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Abdominal Forte nga Iodase është trajtimi kozmetik rimodelues dhe tonifikues për meshkujt me Fosfatidilkolinë, Rhodiola dhe Synephrine, për të rimodeluar papërsosmëritë e yndyrës së barkut dhe për të ripërcaktuar muskujt me një efekt termogjenik.

Me Acid Aspartik, Fosfatidilkolinë dhe Guarana, ky krem ​​ka një komponent të fortë stimulues dhe reduktues. Zbatimi i vazhdueshëm i tij ju lejon të riformoni papërsosmëritë e lëkurës tipike të barkut, duke riformuar zonën e barkut.

Falë masazhit të kryer me këtë produkt, lëkura është më uniforme, e lëmuar dhe e tonifikuar dhe nxjerr në pah rezultatet e marra nga stërvitjet e barkut.

EFEKTI TERMOGJENIK: skuqja dhe nxehtësia, të perceptuara normalisht në pjesët e trajtuara, janë për shkak të veprimit të substancave specifike të pranishme në produkt.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Abs i fortë në format tub 200ml.Përbërësit:
Acidi Aspartik, Fosfatidilkolina, Guarana, Rodiola, Synephrine, Kafeina.
View full details