Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

AcnEx

AcnEx

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,190.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

AcnEx është kremi hidratues dhe pastrues i fytyrës për përdorim të përditshëm, ideal për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve, i aftë për të eliminuar papastërtitë e lëkurës në mënyrë natyrale dhe në një kohë të shkurtër.

Efektiviteti i kremit AcnEx i jepet përbërësve aktivë të përmbajtur që mund të jenë efektivë për të gjitha llojet e lëkurës.

Përmban:

Vitamina A, Acidi Gliciretik dhe Zinku të cilat kundërveprojnë me shfaqjen e papastërtive.

Acidi salicilik kryen një veprim eksfoljues duke favorizuar qarkullimin e qelizave në zonën e trajtuar.

Ekstrakti i propolisit dhe mikrokapsulat e pemës së çajit janë aleatë natyralë me një veprim pastrues.

Uji i trëndafilit të Damaskut, ekstrakti i Aloe dhe Calendula ndihmojnë në zbutjen e skuqjes që zakonisht shoqëron papastërtitë.

 

Si të përdorni:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Çfarë përfshin oferta:

Një shishe 50 ml AcnE

View full details