Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Lipstick Aloe Vera Biosatyve

Lipstick Aloe Vera Biosatyve

Regular price Lek 800.00 ALL
Regular price Lek 1,000.00 ALL Sale price Lek 800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Mbroni dhe hidratoni buzët, duke eliminuar plasaritjet dhe rigjenerimin e lëkurës, duke i dhënë asaj qëndrueshmëri më të madhe. Të gjithë buzëkuqët tanë garantojnë mbrojtje UVA dhe UVB spf 15.

Përmbajtja: 5.7 ml
View full details