Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

DimaDay

DimaDay

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

DimaDay është një suplement ushqimor natyral në tableta, i krijuar me një proces inovativ, që përmban përbërësit më të mirë për mirëqenie dhe dobësim.

DimaDay ndihmon çdo person të humbasë peshë dhe të ndihet më mirë gjatë gjithë ditës.

 

Përmban përbërës natyralë si:

Aloe Vera: ka aftësinë për të tretur kolesterolin e keq (LDL) që grumbullohet në arterie dhe stimulon pastrimin nga mëlçia. Aloe ka një veprim pastrues duke eliminuar toksinat e grumbulluara.

Shpargu: aleat i shëndetit dhe bukurisë sepse pastron, rregullon oreksin, mbron lëkurën nga plakja e lëkurës, kundërvepron me mbajtjen e ujit. Diuretik dhe laksativ i shkëlqyer. Konsiderohet si një ushqim i vërtetë Detox. Ka një përmbajtje të lartë fibrash që ndihmojnë në uljen e niveleve të kolesterolit dhe triglicerideve.

Yerba Mate: stimulon metabolizmin, duke përshpejtuar ritmet e tij dhe duke i dhënë përfitim sistemit gastrointestinal, pasi tretja tonifikohet dhe proceset e asimilimit të zorrëve përshpejtohen.

Tërfili livadhor: ul kolesterolin dhe trigliceridet. Ka veti kundër mbipeshës. Redukton simptomat e menopauzës falë veprimit të ngjashëm me atë të estrogjenit.

 

Si ta përdorni:

Rekomandohet të merren 4 tableta në ditë para 2 vakteve kryesore, të gëlltiten me shumë ujë.

Çfarë përfshin oferta:

Paketa DimaDay me 30 tableta 500 ml.

View full details