Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Cell Fit Spray

Cell Fit Spray

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Cell Fit Iodase është trajtimi me spërkatje i pasur me vajra bimore të aktivizuar enzimatikisht që e bën indin e lëkurës më elastik dhe të tonifikuar, duke luftuar papërsosmëritë e celulitit.

Ky formulim përfshin aktivizimin enzimatik të vajrave, falë aktivizuesve, të aftë për të çliruar në lëkurë të gjithë energjinë që përmbajnë vajrat natyralë të pranishëm, duke rritur vetitë e tyre.

Për të pasuruar më tej efektivitetin e trajtimit, ekziston edhe Acidi Ximeninik, i nxjerrë nga farat e drurit të sandalit, me vetitë e njohura të demonstruara në papërsosmëritë e celulitit.


Si ta përdorni:
Spërkateni vajin direkt në zonën e prekur dhe masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Cell Fit në format sprej 100 mlPërbërësit:
Acidi Xymeninik, Vajra të: Bajames, Boragut, Ullirit dhe Lirit, të aktivizuar në mënyrë enzimatike. (Produkti nuk përmban alga deti, prandaj nuk përmban jod).
View full details